Logo ŽP Informatika s.r.o.

Mentor vývoja softvéru / učiteľ Informatiky SŠ

ŽP Informatika s.r.o.

Miesto práce
Podbrezová
Termín nástupu
6-7.2024
2 000 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore, závisí od odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kombinovaná pracovná činnosť pozostávajúca z ¾ práce na adaptačnom procese novoprijatých interných zamestnancov, kontinuálneho vzdelávania zamestnancov v úzkej spolupráci s vývojom aplikácií s možnosťou uplatnenia aj vo vývoji aplikácií a z ¼ práce na pravidelnom vzdelávacom procese žiakov Súkromnej spojenej školy Železiarne Podbrezová v odbore Informatika.

V prípade potreby poskytujeme ubytovanie.

• Pestré možnosti rozvojových a vzdelávacích aktivít
• Podpora vášho profesionálneho rastu
• Priateľská pracovná atmosféra a stabilné zázemia v IT spoločnosti prepojenej s významnou hutníckou spoločnosťou
• Flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office podľa dohody
• Benefit balík na voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania
• Referral bonus za odporučenie nového kolegu
• Jazykové vzdelávanie pre zamestnanca
• Športové aktivity na firemných akciách
• Bohatý sociálny program, zabezpečené stravovanie

Pridaj sa k nám, ukáž svoje schopnosti, my umožníme ich plný rozvoj s patričným ocenením

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, resp. príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky – časť vzdelávanie v rámci ŽP Informatika s.r.o.:

  • Technické a sociálne spôsobilosti pre vzdelávanie vývojárov v jazykoch Java a Python a mentoring junior zamestnancov
  • Ochota vlastného neustáleho vzdelávania a rozvoja najmä z pohľadu zmien a vývoja IT technológií
  • Znalosť programovacích jazykov Java a Python, jeden z nich na úrovni aspoň mierne pokročilý
  • Kooperácia s vývojármi pri implementácii inovácií a nových poznatkov do praxe a zabezpečenie školení a tréningov pre vývojárov
  • Ochota a schopnosti vo vzdelávacom procese firmy smerom k externým aktivitám vo vzťahu k študentom vysokých škôl
  • Ochota a schopnosti vo vzdelávacom procese firmy smerom k voľnočasovým aktivitám vo vzťahu k študentom stredných škôl
  • Ochota a schopnosti skĺbiť vzdelávací proces s praxou vo forme participácie na vývoji informačných systémov, prípadne implementácie prvkov AI

Požiadavky – časť vzdelávanie na SSŠ ŽP a.s.:

  • Ochota a schopnosti vo výchovno-vzdelávacom procese žiakov Súkromnej spojenej školy Železiarne Podbrezová v odbore Informatika (perspektívne AI)
  • Všeobecné znalosti algoritmizácie v rámci IT
  • Znalosť programovacieho jazyka Python
  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore Informačné technológie, Informatika, Informatika a výpočtová technika
  • Spĺňanie predpokladov na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca podľa § 9 zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Naša spoločnosť sa špecializuje na vývoj a prevádzku veľkých podnikových informačných systémov pre priemysel. Realizujeme riešenia pre rôzne typy výroby, obchod, sklady, nákup, dopravu, údržbu, zabezpečovanie kvality, financie, investície, účtovníctvo, personalistiku, registratúru, bezpečnosť a množstvo iných oblastí. Máme za sebou stovky systémov a aplikácií. Vytvárame rozhrania na technologické zariadenia a tiež budujeme aplikácie pre mobilné počítače do výroby, skladov, dopravy, či pre ochranu.

Máme jednu z najdlhších histórií vývoja v Jave na Slovensku a za to obdobie sme s ňou doslova zrástli. Dnes disponujeme široko komplexnou Java infraštruktúrou, ktorá prešla už niekoľkými radikálnymi generačnými zmenami a dnes ponúka rozsiahle programovacie API, elegantný model riadenia GUI zo servera, integračnú a komunikačnú platformu s nástrojmi vytvárania služieb, systém balancingu serverov a deploymentu vydaní, Java klienta pre desktopy a Mac, mobilných klientov pre Android a iOS, Web klienta, Document Management System, balíky pre znovupoužiteľné riešenia a ešte veľa dobrého a užitočného pre našich developerov. Projekty, vývoj a prevádzku riadime podľa medzinárodných štandardov IPMA, PMI, PRINCE, ITIL, ITSM 20000, DevOps.

Zabezpečujeme komplexnú prevádzku informačných systémov.

web: www.zpinformatika.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Majerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826045  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac