Manažér pre ľudské zdroje

ZEOCEM s.r.o.

Miesto práce
Bystré
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac+ bonusy v závislosti od individuálnych výkonov (finálna úroveň mzdy je závislá od skúseností a schopností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú osobnosť so skúsenosťami v HR oblasti. Pozícia je dôležitou zložkou firemnej organizácie.

Operatívne činnosti:

  • zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a podnikových pravidiel v oblasti HR
  • príprava pracovných a iných personálnych dokumentov pri vzniku, zmene a zániku pracovného pomeru zamestnancov,
  • zodpovednosť za úplnosť a aktuálnosť personálnych zložiek zamestnancov,
  • spolupráca pri spracovaní miezd,
  • analýza interných procesov, existujúcich informačných systémov (dochádzkový, mzdový, personálny) a obehu dokladov v rámci HR, ich priebežná optimalizácia a aktualizácia v nadväznosti na zmeny legislatívy či interných zmien spoločnosti,

Konzultačné činnosti:

  • priebežné pracovno-právne poradenstvo a podpora zamestnancov,
  • je prvým kontaktom aj pre vedúcich pracovníkov v oblasti HR, zaisťuje ich zaškoľovanie do HR informačných systémov a poskytuje im potrebné operatívne konzultácie a poradenstvo,

Podpora managementu:

  • spolupráca pri vytváraní mzdového plánu,
  • priebežná kontrola plnenia mzdového plánu a spracovanie mzdového reportu na mesačnej báze,
  • spolupráca pri príprave a aktualizácii interných smerníc v oblasti ľudských zdrojov, ich následná implementáciu v rámci firmy,
  • spolupráca pri plánovaní a realizácii nových projektov v oblasti rozvoja ľudských zdrojov,
  • spolupráca v oblasti vzdelávania zamestnancov a nastavovania systému vzdelávania v podniku,
  • monitoring trhu práce.

Pracovný čas: flexibilný pracovný čas, možnosť home office, mobil, notebook

Ponúkame:
- zaujímavú a perspektívnu prácu vo výbornom pracovnom kolektíve

- stabilnú pracovnú pozíciu

- prácu v medzinárodnej spoločnosti

- príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie 20 Eur mesačne)

- príspevok na stravovanie nad rámec zákona (stravné 6 Eur na deň)

​- spoločenské a športové firemné akcie

- odmeny pri životnom jubileu

- prehodnotenie mzdy minimálne 1x ročne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office (hlavne Excel) podmienkou - Pokročilý
práca na PC podmienkou - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prehľad v personálnych oblastiach (nábor, príslušná legislatíva, vzdelávanie a rozvoj zamestnancov, hodnotenie, odmeňovanie, motivácia zamestnancov, HR marketing, controlling)
  • znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve
  • silný time-manažment, organizačné zručnosti
  • zodpovednosť, samostatnosť, rozvaha, vysoká angažovanosť a vnútorná motivácia
  • schopnosť aktívne počúvať, motivovať druhých, produktívna empatia
  • štrukturované, koncepčné myslenie
  • výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
  • samostatnosť, proaktivita, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť
  • kreativita, vysoká orientácia na hľadanie riešení, konsenzu, kompromis
Prax na pozícii/v oblasti

1. predchádzajúce pracovné skú​senosti na obdobnej pozícii, min 2 roky - podmienkou

2. znalosť niektorého z HR informačných systémov pre evidenciu a spracovanie personálnej agendy, dochádzky, miezd - výhodou

3. prax vo výrobnej firme - veľkou výhodou

Zeocem s.r.o. je členom skupiny, ktorá je jedným z najväčších producentov výrobkov z prírodného zeolitu na svete.

Tieto výrobky majú široké využitie v poľnohospodárstve, chovateľstve, stavebníctve, pri ochrane životného prostredia, pri čistení vôd a spalín a v rôznych odvetviach priemyslu.

K podpore nášho globálneho rastu hľadáme do svojho tímu nových kolegov.

Sídlo firmy a hlavná kancelária je v Bystrom, okr. Vranov nad Topľou, ďalšiu kanceláriu má firma v Košiciach v BCK Štúrova 27.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Pavliščák
Tel.: +421905574158
E-mail: poslať životopis
ID: 4826779  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac