Zástupca riaditeľa

Základná škola s materskou školou Prenčov

Miesto práce
Prenčov 203, Prenčov
Termín nástupu
2024-08-26

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
23

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
MS Office, internet, sociálne siete

Vzdelanie
• vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v z.n.p. a Vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z.
• najmenej 5 rokov pedagogickej činnosti podľa § 3 ods. 5 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zmien a doplnkov a v súlade s § 3 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Ďalšie požiadavky
Pracovná pozícia zástupca riaditeľa v elokovanom pracovisku Materská škola Prenčov 185 / učiteľ/ka MŠ
Do našej MŠ hľadáme člena/členku vedenia, ktorý/-á sa na vzdelávanie pozerá s víziou rásť a rozvíjať sa a dokáže vytvárať rešpektujúce prostredie medzi deťmi, kolegami a rodičmi. Je pre nich prirodzeným lídrom tak, aby spoločne s rodičmi vytvorili vzájomne spolupracujúcu komunitu.

Očakávame u uchádzača:
• výborné komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti,
• aktívnu znalosť práce s PC,
• bezúhonnosť v súlade s § 6 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• zdravotnú spôsobilosť v súlade s § 10 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• ovládanie štátneho jazyka v súlade s § 11 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• znalosť platnej legislatívy vrátane aktuálnych zmien (z oblasti školstva a starostlivosti o deti)

V prípade záujmu spolu so životopisom pošlite aj motivačný list na [email protected] v termíne do 10.06.2024

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Ečeková
Tel.: +421911482204
E-mail: poslať životopis
ID: 4826898  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.