Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Základná škola Bobrovec

Miesto práce
Bobrovec 490, Bobrovec, Bobrovec
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
246

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady podľa platnej legislatívy (podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky 173/2023 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady
- Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a e-mailovým kontaktom,
- Profesijný životopis
- Súhlas so spracovaním osobných údajov
- Doklady o vzdelaní a profesijnom rozvoji (fotokópie) – postačuje priniesť k nahliadnutiu na pracovný pohovor.

V prípade uzavretia pracovného pomeru:
- Overené fotokópie dokladov o vzdelaní a profesijnom rozvoji
- Čestné vyhlásenie uchádzača o bezúhonnosti (§ 15a, ods. 7)
- Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti)

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Kremnická
Tel.: +421907670486
E-mail: poslať životopis
ID: 4834533  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.