Logo YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Vodič

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská cesta, Lednické Rovne
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 200 EUR/mesiacvýkonnostný bonus do výšky 10% z hrubej mesačnej mzdy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič

  • Zabezpečenie prepravy jednej alebo viacerých osôb osobným motorovým vozidlom do cieľovej destinácie (SR, Zahraničie) vo vopred dohodnutom čase.
  • Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v požadovanej čistote.
  • Spolupráca s oddelením údržby pri zabezpečení servisu vozidiel.
  • Zodpovednosť za bezpečnú prepravu cestujúcich a nákladu.
  • Plánovanie trasy a dodržiavanie harmonogramu.
  • Typická pracovná doba pre pozíciu vodiča je 7,5 hodiny denne.
  • Pracovné dni sú väčšinou pondelok až piatok, no môžu sa vyskytnúť aj víkendové zmeny.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Príspevok na dopravu do zamestnania ti pomôže ušetriť na nákladoch spojených s cestovaním.
  • Možnosť stravovania vo firemnej jedálni a vyplácanie stravných lístkov ti uľahčí organizáciu obeda.
  • Ročné odmeny a bonusy ocenia tvoju tvrdú prácu a započítajú sa do tvojho príjmu.
  • Odmeny za odpracované roky ti ukážu, že tvoja práca sa oceňuje a že si súčasťou tímu, ktorý si váži svojich zamestnancov.
  • Využi možnosti preplatenia príspevku na rekreáciu podľa zákona a urob si čas na relax a regeneráciu.
  • Samotná práca a jej rôznorodosť ti umožnia rozvíjať sa v rámci svojho odboru a získať nové skúsenosti a vedomosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci.

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova) a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 2 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Ficeková
Tel.: +421424307014
E-mail: poslať životopis
ID: 4833893  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac