Vzťahový manažér Small Business - Malacky

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

  • prezentácia a predaj retailových bankových a crosselingových produktov a služieb klientom zo segmentu malých a stredných podnikov
  • obsluha klientov, aktívny predaj a poradenstvo
  • starostlivosť o zverený segment klientov, správa portfólia
  • výkon akvizičnej činnosti a získavanie novej klientely

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • podmienkou je dobrá znalosť účtovníctva a finančnej analýzy
  • prax v účtovníctve je vítaná
  • prax v bankovníctve nutná
  • dobrá znalosť regiónu
  • dobré komunikačné a predajné schopnosti
  • znalosť práce s MS Office
  • vítaná znalosť anglického jazyka

Ponúkame

  • podporu a odovzdávanie skúseností pri získavaní odborných znalostí a zručností
  • príjemné, moderné a profesionálne prostredie v priateľskom kolektíve
  • rozvoj pracovných kompetencií
  • benefit plánovaného kariérneho rastu
  • 100% preplácané stravné lístky
  • Príspevok zo sociálneho fondu, ktorý sa dá využiť vo forme stravných lístkov, či poukážok na šport/kultúru
  • Zvýhodnené bankové produkty
  • Dni voľna naviac (4 dni regenerácie do roka)
  • Príspevok do 2. Piliera

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2776229  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.