Poradca firemnej klientely pre SB/SME

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Poradca firemnej klientely pre malé a stredné podniky (SME).

Náplň práce:

Strategickou úlohou poradcu bude:

  • Správa vlastného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast výnosov
  • Akvizícia nových SB/SME klientov v regióne
  • Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo týmto klientom

Medzi ďalšie činnosti Poradca bude patriť:

  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie akvizičných príležitostí
  • X- a up-sell SB/SME klientov bankovými produktmi
  • Plnenie štandardov obsluhy klientov v SB/SME
  • Spolupráca s úverovými analytikmi na príprave úverových návrhov
  • Uzatváranie zmlúv s klientmi
  • Monitoring situácie klientov vr. Navrhovania opatrení
  • Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
  • Sledovanie podnikateľského prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
  • Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi banky

Požadujeme:

  • VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + min. 2 roky banková prax v korporátnom (SB/SME) segmente
  • Veľmi dobrú znalosť korporátnych bankových produktov (platobný styk, depozitné aj úverové produkty)
  • Veľmi dobrú znalosť podnikateľského prostredia a potrieb v SB/SME
  • Základná znalosť účtovníctva a finančnej (úverovej) analýzy
  • Angličtina slovom aj písmom (min. na úrovni intermediate)
  • MS Office - užívateľsky solídna znalosť Excell
  • Výborné obchodné a komunikačné zručnosti
  • Aktívny prístup k získavaniu obchodu
  • Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup

Ponúkame:

  • Zázemie najsilnejšej bankovej skupiny v CEE
  • Obchodnú pozíciu v banke so silne rastúcim segmentom SB/SME
  • Pracovnú dobu zodpovedajúcu obchodnej pozícii
  • bonusy závislé od výkonu
  • vlastný mobilný telefón, notebook
  • možnosti profesijného rozvoja a rastu
  • otvorenú firemnú kultúru, dynamické a priateľské prostredie

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2736271  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.