Mobilny klientsky poradca - Nitra

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych, iniciatívnych záujemcov s výbornými komunikačnými schopnosťami, schopnosťou pradávať a ponúkať produkty spoločnosti.

  • Vykonávanie hotovostných a bezhotovostných bankových operácí, poskytovanie plného servisu k účtom klientov na obchodných miestach banky
  • Prezentácia bankových produktov a služieb, predaj retailových produktov a služieb, vrátane cross-sellingu
  • Udržiavanie kontaktov a dobrých vzťahov s klientmi; získavať nových klientov v danej oblasti
  • Pripravovať zmluvnú dokumentáciu klientov, pripravovať riešenia pre zmluvy s klientami, upravovať existujúce zmluvy (v rámci svojich kompetencií)
  • Monitorovať a analyzovať potreby klientov, predkladať nápady pre predaj produktov a služieb požadovaných klientami, poskytovať spätnú väzbu manažérom daného obchodného miesta o potrebách klientov a o ich spokojnosti
  • Zabezpečiť kvalitu služieb ponúkaných klientom v súlade s vnútrobankovými pokynmi a nariadeniami

Požiadavky na kandidáta

  • Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou (zameranie: ekonomické)
  • Znalosť anglického, resp. nemeckého jazyka vítaná
  • Počítačové znalosti - používateľ: Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Excel - základy, Microsoft Outlook - základy, Internet (e-mail, www) - základy, Microsoft Windows - základy
  • Požadovaná prax: bankovníctvo min. 1 rok, práce s hotovosťou v minimálnej dĺžke 1 rok
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti: bezúhonnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Ponúkame

  • Kariéra v nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Zaujímavý balík zamestnaneckých výhod
  • Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2698689  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.