Špecialista alternatívnej distribúcie

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:

  • Podpora spolupráce s partnermi banky, evidencie partnerov, evidencie maklérov, aktualizácie zmlúv, správa web stránky pre partnerov banky
  • Implementácia nových legislatívnych a interných pravidiel v rámci spolupráce s partnermi banky
  • Výplata provízii, s účtovným oddelením v nastavovaní spôsobu výplaty provízii
  • Reporty obchodných výsledkov partnerov banky
  • Úzka spolupráca s útvarmi Riadenia tretích strán a pobočkovou sieťou

Požiadavky na zamestnanca:

  • SŠ / VŠ – ekonomické zameranie výhodou
  • Prax v bankovníctve minimálne 2 roky
  • Excelentná znalosť práce s MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Znalosť SQL výhodou
  • Analytické schopnosti
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Ponúkame:

  • Velmi zaujímavu pracovnú nápln
  • Medzinárodné pracovné prostredie
  • Prilezitost profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2698680  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.