Špecialista investičných produktov

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do tímu Investments Sales pre retailovú a privátnu klientelu, ktorý bude zabezpečovať podporu obchodovania s investičnými inštrumentmi pre klientov privátneho a retailového segmentu.

Náplň práce

  • Komunikácia s kolegami z pobočkovej siete - podpora v oblasti ponuky investičných produktov
  • Komunikácia s klientmi
  • Spolupráca na rozvoji bankových systémov pre obchodovanie s investičnými inštrumentmi
  • Spolupráca s oddelením back office v rámci obchodných činností
  • Príprava relevantných hlásení, prehľadov a podkladov
  • Komunikácia so zahraničnými protistranami
  • Participácia na implementácii nových produktov
  • Hľadanie príležitostí na trhu a sledovanie konkurencie
  • Tvorba pracovných predpisov, zavádzanie procesov, školenie kolegov v rámci banky

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Orientácia v oblasti finančných produktov
  • Záujem o oblasť investičných inštrumentov, makroekonomický prehľad
  • Samostatnosť
  • Pokročilá znalosť MS Office – PowerPoint, Excel, Access výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Anglický, nemecký jazyk výhodou

Ponúkame

  • Zaujímavú a rôznorodú pracovnú náplň
  • Práca v skúsenom kolektíve
  • Možnosť profesijného a osobného rastu
  • Odovzdávanie „Best Practices“ v rámci CEE

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2698679  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.