Compliance špecialista, Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Pre útvar Compliance aktuálne hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Špecialista Compliance – zameranie na oblasť investičných služieb a finančných trhov.

Náplň práce:
  • Zaisťovanie implementácie regulatorných a skupinových požiadaviek v oblasti poskytovania investičných služieb.
  • Kontrola dodržiavania interných predpisov a procesov.
  • Účasť na lokálnych a skupinových projektoch.
  • Aktívna komunikácia s útvarmi centrály banky a s pobočkovou sieťou.
  • Konzultačná, poradenská a školiaca činnosť.
  • Monitoring, analýza a riadenie compliance rizík.

Požadujeme

  • VŠ právneho alebo ekonomického zamerania výhodou.
  • Integritu a dôveryhodnosť (jednanie v súlade s hodnotami banky, osobná zodpovednosť, prijímanie spätnej väzby)
  • Aktívny prístup a pozitívna vnútorná energia.
  • Dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti, profesionálne vystupovanie, tímový duch.
  • Uplatňovanie analytického prístupu, zameranie na kľúčové riziká a príčiny problémov.
  • Pokročilú angličtinu slovom i písmom.
  • Prax v oblasti compliance/ auditu, popr. v príbuznom obore (riadenie rizík, procesné / projektové riadenie, financie apod.).
  • Pokročilá znalosť MS Excel pre analýzy a spracovanie dát, MS Word, skúsenosť s databázami a IT aplikáciami.
  • Samostatnosť, zodpovednosť.

Ponúkame

  • Kreatívnu, samostatnú pracovnú pozíciu s veľkým priestorom pre sebarealizáciu.
  • Príležitosť aktívne sa zúčastniť na zmenách a kľúčových projektoch s reálnym dopadom.
  • Príležitosť pre ďalší osobný a odborný rast.
  • Byť súčasťou dynamického a profesionálneho tímu.
  • Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2695453  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.