Predavač/ka v novinovom stánku

TOPPRES D.A., spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie na základe predaja, možnosť získania odmien za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok, zákonné príplatky za nadčasy, soboty, nedele. Stravné lístky v hodnote 5,85€ za každú odpracovanú zmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce v novinovom stánku je predaj tabakových výrobkov, predaj tlače a poskytovanie ostatných služieb zákazníkom, práca s pokladňou, preberanie tovaru, udržiavanie reprezentatívneho stavu prevádzky, aktualizovanie marketingových materiálov.

Voľná pracovná pozícia v stánku na Fatranskej ulici (Sásová), Banská Bystrica:
-práca je na plný úväzok, pracovná doba je počas pracovných dní od 6:00 do 12:00, 13:30-16:00
- v sobotu a v nedeľu zatvorené

Voľná pracovná pozícia v stánku na Námestí Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica (pred Rooseveltovou nemocnicou) :
-práca je na plný úväzok, pracovná doba je počas pracovných dní od 6:00 do 14:30

Do výberu budú zaradení uchádzači na základe životopisov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Výberové konanie sa bude konať v centrále spoločnosti na Zvolenskej ceste, BB.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Výhodou sú skúsenosti s pokladňou a prácou s hotovosťou. Uchádzač by mal byť komunikatívny a schopný rýchlo sa prispôsobiť.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou tlače a tabakových výrobkov s dlhoročnou praxou. Našu maloobchodnú sieť tvorí v Banskobystrickom kraji viac ako 70 aktívnych prevádzok novinových stánkov a značkových trafík.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Bartošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834160  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac