Dispečer

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.7.2024
1 500 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1500 € + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity. Priemerná mesačná mzda je cca 2000 €. Viac informácii si môžete pozrieť v kalkulačke: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a kontrola vysokotlakovej siete v rámci celej SR v nepretržitej prevádzke;
manažment poruchových stavov;
realizovať dohľad nad prevádzkou riadiacich systémov;
spolupracovať pri opravách a rekonštrukciách na distribučnej sieti;
realizovať komunikáciu s účastníkmi na trhu s plynom v stanovenom rozsahu;
hodnotiť správnosť a úplnosť prevádzkových parametrov;
evidovať prevádzkové údaje, stavy a prevádzkovú dokumentáciu;
realizovať činnosti spojené s prevádzkou poruchovej linky.
Jedná sa o prácu na 12 hodinové zmeny v režime 2 x ranná, 2 x nočná, 4 dni voľno.

Ako silná a stabilná spoločnosť poskytujeme našim zamestnancom množstvo benefitov:

Finančné benefity

Príspevok 500 € na ľubovoľný účel podľa výberu zamestnanca (napr. bývanie, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...)

Ročná cieľová odmena (13. plat)

Pravidelne valorizovaná mzda

Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie (3. pilier)

Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok

Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca 250 €

Odmena za odporučenie kandidáta 300 € na určené obsadzované pracovné miesta vo výberovom konaní

Nástupný bonus 2 000 € na určené obsadzované pracovné miesta

Finančný príspevok na stravu

Starostlivosť o zdravie a podpora zdravého životného štýlu

5 dní pracovného voľna navyše

Raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka

Očkovanie proti kliešťovej encefalitíde pre vytipované pozície

Multisport karta

Vitamínový balíček

Príspevok na športové aktivity

Firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (Športový deň, Vianočný večierok)

Darčeky pre zamestnancov a rodinných príslušníkov (MDŽ, Mikulášske darčeky, Vianočné darčeky)

Parkovacie miesto v mieste výkonu práce

Osobnostný rozvoj

Získanie odborných oprávnení/ osvedčení na náklady zamestnávateľa

Rozvojové programy pre zamestnancov

Pravidelné školenia spojené s teambuildingmi

Uvedomujeme si, že nástup na nové pracovisko môže byť náročný a stresujúci. Práve preto sme pre nových zamestnancov pripravili komplexný adaptačný proces, ktorý vám pomôže čo najlepšie sa začleniť do tímu a pracovného prostredia.

Na každom kroku vám budú k dispozícii kolegovia, ktorí vás budú podporovať a usmerňovať. Zdieľanie informácií, dôkladné zaškolenie, praktické rady a predovšetkým priateľská atmosféra sú základom nášho prístupu k našim novým zamestnancom.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor.
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

SŠ vzdelanie s maturitou + 2 roky praxe
alebo VŠ vzdelanie technického smeru;
záujem o dlhodobé zamestnanie a zmenovú prácu;
schopnosť učiť sa nové poznatky - nutné zaškolenie;
geografický prehľad;
zodpovednosť.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834713  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac