Data Engineer (ETL, MS SQL, Python, Data Vault 2) BA/ZA/KE

SourceFirst International s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 3 300 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovať, vyvíjať, implementovať a zdokumentovať prijímanie údajov všetkých ETL procesov.
- Vytvárať škálovateľnú dátovú architektúru využívajúcu existujúce aj nové dátové zdroje.
- Udržiavať výkon databázy vytváraním automatizovaných komponentov na monitorovanie stavu servera, protokolov, záloh a obnovy.
- Pomôcť navrhnúť agnostickú sémantickú dátovú vrstvu, ktorá bude riadiť kľúčové biznis iniciatívy.
- Vykonávať profilovanie údajov, aby ste pochopili údajové domény, pravidlá overovania, závislosti údajov a rodokmene.
- Zúčastňovať sa na code reviews a design reviews.
- Práca s Data Vault 2.

- Variabilný a vianočný bonus
- Hybridný typ práce – kombinácia telepráce a práce z kancelárie
- Pružná pracovná doba
- Bridge days – bezplatná dodatočná platená dovolenka 6 dní v roku
- 3 dni práceneschopnosti za rok (nevyžaduje sa lekárske povolenie)
- V prípade choroby 100% náhrada mzdy 20 dní/rok, zahŕňa max. 10 dní/rok
rodinnej starostlivosti
- Doplnkový dôchodkový plán
- 300 EUR na regeneráciu pracovnej sily prostredníctvom kaviarenského systému
- Wellbeing program – Psychologické, právne a finančné poradenstvo
- Program starostlivosti o rodinu (dotácia pre novorodencov, materská dovolenka, škôlky, letné tábory)
- Retenčný program (pracovné jubileum, životné jubileum, zamestnanecké pôžičky)
- Školiaci a rozvojový program (obchodné a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, tréningy soft skills,...)
- Štandardne nastaviteľný stôl na státie
- Účasť na svetoznámych IT konferenciách ako Microsoft IGNITE pre najlepších zamestnancov
- Široké portfólio projektov v oblasti zdravotníctva a rotácie pracovných miest v rámci spoločnosti (kybernetická bezpečnosť,
Umelá inteligencia, IT služby v zdravotníctve…)

Prosím, zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Vždy máme otvorené viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Česku, ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 211 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je poskytovateľom špičkových medicínskych riešení s inovatívnou silou v oblasti diagnostických a terapeutických technológií vrátane informačných technológií a systémovej integrácie. terapie, medicínske IT riešenia doplnené o poradenstvo a servisnú podporu. Dodávajú komplexnú škálu riešení – od prevencie a včasnej detekcie až po diagnostiku, liečbu a starostlivosť o pacienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Dobre sa orientuješ v dizajne relačných databáz.
- V minulosti si pracoval s T-SQL a Microsoft SQL Server (2012 a vyššie).
- Máš skusenosť s administráciou a manažmentom databáz s veľkým objemom dát v škále TB.
- Preferovaná skúsenosť alebo znalosť Data Vault 2.
- Skúsenosti s Microsoft SQL Server Integration Services (SSIS) alebo podobnými nástrojmi ETL.
- Skúsenosti so začleňovaním cloudových technológií (Azure, AWS).
- Skúsenosti s Pythonom alebo inými skriptovacími jazykmi.
- Skúsenosti s platformami pre dáta vizulizáciu PowerBI alebo QlikSense.
- Skúsenosti s Big Data/NoSQL prostrediami.
- Titul Bc./Ing. v odbore dátové vedy, informatika, inžinierstvo, aplikovaná matematika alebo príbuzný odbor.

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4833181  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac