Reagujte bez životopisu
Logo Slovak business company, s.r.o.

Pridajte sa k nášmu tímu v Ružomberku ako výrobca a montážnik hliníkových okien a dverí

Slovak business company, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacmzda zohľadňuje počet odpracovaných hodín, skúsenosť vo výrobe a montáži, druh pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pridajte sa k nášmu tímu v Ružomberku ako výrobca a montážnik hliníkových okien a dverí. Vyrábaš hliníkové okná a dvere podľa výkresov.
  • Pracovná doba je zvyčajne od pondelka do piatku, od 6:00 do 14:30. Môžeš očakávať pravidelný pracovný harmonogram a príležitosti na nadčasy.

  • moderné pracovné prostredie
  • stravovanie priamo v objekte
  • parkovisko pre tvoje auto či bicykel
  • v blízkosti zastávka autobusu aj vlaku
  • zľavy na naše produkty

Pošlite nám svoj životopis, prípadne nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť a precíznosť sú dôležité.
  • Pracovitosť a samostatnosť sú našou prioritou.
  • Prax výhodou, ale nie podmienkou.
  • Hard skills: schopnosť práce s náradím.
  • Soft skills: tímový hráč a ochota učiť sa.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej hlavnou náplňou je výroba hliníkových okien, dverí, protipožiarnych dverí, zdvižno-posuvných dverí, sklopno-posuvných dverí, hliníkových konštrukcií a tieniacej techniky. Spolupracujeme so značkovými výrobcami hliníkových profilov ako napr. SCHÜCO, ALUPROF, CORTIZO a RENSON. V našej rozšírenej ponuke nájdete širokú škálu výrobkov, ako sú: ventilačné a rekuperačné mriežky, sieťky proti hmyzu, rolety, paravany, dekoračné lamely, zábradlia a kompozitné panely. Všetky produkty vyrábame na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Sme pripravení Vám poskytnúť špičkový produkt so širokou škálou povrchových úprav a farebných prevedení. To najlepšie pre Váš projekt.
Jednoducho vyštartujte s nami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827304  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac