Čašník/čašníčka

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Tále, Horná Lehota-Tále
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 300 EUR/mesiacPríplatky podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov sú u nás samozrejmosťou. Sezónne odmeny pri splnení plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak často dostávaš od zákazníkov dobrú spätnú väzbu, isto robíš niečo správne a robíš to zrejme aj rada/rád.

Každý hosť je iný, každá situácia je odlišná, ale existujú ľudia, ktorých táto práca nielen baví, ale hlavne napĺňa a nemenili by ju za prácu pri nejakom výrobnom stroji :-)

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí dokážu svojim postojom, komunikáciou a správaním prepojiť ľudí, jedlo a priestor do zážitku, aby sa ľudia k nám radi vracali. Odvážny sen, dlhá cesta.

Hľadáme kolegov, ktorí nebudú podávači, ale budú spolutvorcami atmosféry a emócie, ktorú naši hostia od nás očakávajú.

Tvoje zameranie bude na:
- vydávanie raňajok
- dopĺňanie bufetových stolov
- poskytovanie kvalitných služieb
- silnú orientáciu na zákazníka a detail
- ústretovosť k požiadavkám klientov so starostlivosťou o dokonalý zážitok z kávy, vína, miešaných nápojov a iných ponúkaných produktov
- prezentačné schopnosti a dokonalá znalosť ponúkaných produktov
- prácu v reštauračnom systéme Blue Gastro
- dodržiavanie štandardov HACCP

- možnosť bezplatného prenocovania medzi jednotlivými službami
- priateľské pracovné prostredie a férové podmienky
- vstup do hotelového wellness
- možnosť výuky anglického jazyka
- možnosť výuky hry golfu
- stravovanie v rámci hotela
- možnosť kariérneho rozvoja

Ponúkame tiež možnosť bezplatného prenocovania medzi jednotlivými službami.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte životopis na nižšie uvedený mail. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť Tále a.s. je zárukou stability, istoty a pracovný pomer prebieha po celú dobu výkonu v zmysle platných zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie - obsluha

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame prácu s pozitívnym prístupom a nasadením, spoľahlivo, presne, precízne s vôľou odborného rastu.

Hľadáme:
- profesionálny a zodpovedný prístup
- flexibilita
- chuť pracovať so silnou orientáciou na zákazníka
- prívetivé vystupovanie a správanie
- zmysel pre poriadok a čistotu
- záujem vzdelávať a profesionálne rásť

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Sotak
Tel.: +421486712201
E-mail: poslať životopis
ID: 4833998  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac