Mechanik - údržbár

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
1.6.2024
850 - 1 100 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinný výrobný podnik, ktorý sa zaoberá výrobou elektromotorov. Hľadáme do svojho tímu nového kolegu. Súčasťou našej výroby je široký strojový park – obrábacie a jednoúčelové stroje, odlievacia pec na hliník, CNC sústruhy, impregnačná linka a iné.

- vykonávanie mechanickej údržby na strojoch a zariadeniach
- zabezpečovanie stabilného chodu výrobných liniek
- nastavovanie výrobných liniek
- vykonávanie opráv, odstraňovanie porúch na výrobných linkách

- vykonávať preventívnu údržbu strojov a komponentov
- spoluúčasť pri inštalácii a sprevádzkovaní nových strojov a zariadení

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu
Odborné a jazykové školenia
13ty plat
Stravné lístky v hodnote nad rámec zákona

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis. Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

- technické myslenie

- zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh

- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Balogh
Tel.: +421474308911
E-mail: poslať životopis
ID: 4826456  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac