Projektová koordinátorka úseku služieb

SFÉRA, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacHrubá mzda od 1300 eur, ktorá je tvorená základnou zložkou mzdy 900 eur, variabilnou zložkou mzdy 400 eur, ak uchádzač spĺňa všetky požiadavky. Základná aj variabilná zložka mzdy môže byť individuálne navýšená v závislosti od pracovných skúseností. Konečná výška mzdy je predmetom dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom. Dôkladne zvažujeme schopnosti kandidátov a sme otvorení férovému odmeňovaniu, s ohľadom na skúsenosti a situáciu na trhu práce. Vítame v našom tíme kvalifikovaných odborníkov z oblasti energetiky, dopravy a priemyslu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie zverených projektov. Organizovanie stretnutí a porád s významnými zákazníkmi spoločnosti, účasť na poradách, vyhotovenie zápisov z porád, organizovanie a účasť na firemných akciách s významnými zákazníkmi spoločnosti.
Pravidelná komunikácia so zákazníkmi a úzka spolupráca s členmi tímu v rámci spoločnosti.
Príprava pravidelných reportov a prehľadov pre zákazníkov a pre vedenie spoločnosti.
Organizovanie interných porád a medziúsekových porád, účasť na poradách, vyhotovenie zápisov z porád.
Spolupráca v rámci úseku služieb, priraďovanie a kontrola úloh.
Zabezpečovanie internej a externej komunikácie v rámci projektov.
Spolupráca s príslušným riaditeľom úseku a výkonnými riaditeľmi úseku pri zabezpečení efektívnosti práce a komunikácie na úseku.
Manažovanie, kontrola a podpora administratívnych procesov na úseku (nástup nového zamestnanca, rozviazanie pracovného pomeru, administrácia projektov, zmluvy, objednávky, evidencie, reporting, audity).
Zabezpečenie príjemného pracovného prostredia na úseku služieb, podpora pre zamestnancov úseku.

Flexibilný pracovný čas
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Príspevok na stravné vo výške 4,50 eur
Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
Sauna a posilňovňa na pracovisku
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Prístup k moderným technológiám
Pozícia je vhodná aj pre osoby so zdravotným znevýhodnením (ZŤP)

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu, motivačného listu, súhlasu so spracúvaním osobných údajov a informácie o termíne možného nástupu.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.
Pracovný pohovor realizujeme v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Orientácia na riešenie problémov, skúsenosti s ich riešením, zameranie na výsledok.
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie.
Komunikačné a organizačné zručnosti, riadiace schopnosti, prirodzený vodca.
Písomná a verbálna komunikácia na vysokej úrovni.
Zmysel pre detail, dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, asertivita, flexibilita.
Odolnosť voči stresu, prioritizácia úloh.
Záujem učiť sa nové veci.
Samostatnosť a proaktívnosť.

Sme spoločnosť dodávajúca informačné systémy pre veľké podniky, pracujeme na projektoch v energetike, priemysle a doprave. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia sú informačné technológie, služby a poradenstvo. Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude spolu s nami pomáhať spoločnosti rásť, rád sa zapojí do nových aktivít a bude spolu s nami vytvárať priestor pre úspech našich klientov. V našej spoločnosti máme príležitosti pre vzdelávanie, individuálne štúdium, výskum a inovácie. Pre zamestnancov organizujeme dobrovoľné teambuildingy a športové akcie. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií k pracovnej ponuke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Hacurová
Tel.: +421904430629
E-mail: poslať životopis
ID: 4768027  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac