Špeditér - FTL / LTL

Seasons s.r.o.

Miesto práce
930 10 Dolný Štál
Termín nástupu
13.05.2024
1 400 EUR/mesiacMzdové podmienky ( v prvom roku) : čistá mesačná mzda ( netto ) 1200 € + mesačný bonus vo výške až 40% ( na základe splnenia mesačných plánov - spolu 1680 € )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malá rodinná firma ( SEASONS s.r.o. ) hľadá nového člena do svojho tímu. Práca na TPP.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
-špedičná činnosť – cestná čiastková a celokamiónová preprava.
- komunikácia a spolupráca so zákazníkmi a dopravcami
- zodpovednosť za plynulý priebeh realizovaných prepráv
- evidencia a vyhodnotenie výkonov, reporting
- tvorba cenových ponúk a dojednávanie prepravných podmienok
- spracovanie objednávok
- práca s počítačom, mobilom, interným programom, znalosť Raal, Timocom...
- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi, dopravcami
- príjem a spracovanie objednávok na cestnú prepravu
- vedenie evidencie, CMR atď.
- nakupovanie a predaj prepráv, dopyty, vyhodnocovanie ponúk a výber prepravných a špedičných spoločností
- komunikácia s dopravcami, zákazníkmi (príkazcami) a aj vodičmi /aj v cudzom jazyku/
- príprava harmonogramov prepravy, vyhľadanie optimálnych trás pre vozidlá, sledovanie prepravy
- cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami
- administratívne práce spojené so zabezpečením medzinárodnej prepravy

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) , Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Timocom - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť
• Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
• Orientácia na výsledky
• Zvládanie stresových situácií
• Organizačné a rozhodovacie schopnosti
• Prax v oblasti cestnej prepravy
• Práca s PC

Mzdové podmienky ( v prvom roku) :
čistá mesačná mzda ( netto ) 1200 € + mesačný bonus vo výške až 40% ( na základe splnenia mesačných plánov - spolu 1680 € )

Od 15.01.2024 budeme kontaktovať vybraných uchádzačov telefonicky.

Kontaktovať - 0902842642

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať - Zsolt Bartalos: 0902842642

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý - Pokročilý
Timocom - Pokročilý - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naša spoločnosť sa zaoberá maloobchodom aj veľkoobchodom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zsolt Bartalos
Tel.: +421902842642
E-mail: poslať životopis
ID: 4826807  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac