Hľadáme skúseného barmana/čašníka do nášho útulného baru s výbornou atmosférou

SARAJ, spol. s r.o.

Miesto práce
Šustekova 9, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme slušného, kamarátskeho a komunikatívneho človeka na pozíciu BARMAN / ČAŠNÍK.

PRAX: nie je potrebná. Všetko ukážeme a zaškolíme.

NÁPLŇ PRÁCE: čapovanie piva,príprava alko a nealko nápojov,práca s hotovosťou,obsluha terminálu a kasy,komunikácia so zákazníkmi,udržiavanie poriadku na prevádzke.

PRACOVNÁ DOBA: krátky/dlhý týždeň.

PLATOVÉ PODMIENKY: 60€ deň +tringelty

OTVÁRACIA DOBA: Po-So od 16:00 do 24:00, Neď. Od 17:00 do 22:00

NIEČO O NÁS: Sme malý, slušný, nefajčiarsky PUB v Petržalke na Šustekovej ulici, so zameraním na pivo,rum a šípky. Pre Vážny záujem o pracovnú ponuku nám môžete posielať svoje CV s aktuálnou fotkou na náš mail: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Ďakujeme.

  • Zabezpečíme ti stabilný príjem a pravidelný pracovný rozvrh, aby si mohol/a plánovať svoj voľný čas.
  • Ponúkneme ti možnosť pracovať v príjemnom prostredí s tímom skvelých ľudí, ktorí sa budú snažiť, aby si sa cítil/a ako doma.
  • Môžeš sa tešiť na rôznorodú prácu a možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti v oblasti pohostinstva.
  • V našom bare sa neustále niečo deje, takže sa nikdy nenudíš a budeš mať možnosť spoznať rôznych zaujímavých ľudí.

Informácie o výberovom konaní

Viac informácii na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

  • Samostatnosť, precíznosť
  • Zručnosť v komunikácii a tímovej spolupráci
  • Flexibilita a prispôsobivosť
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme malá rodinná firma, ktorá prevádzkuje bar.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4825421  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.