Logo Rehan Fyzio, s.r.o.

Fyzioterapeut/ka, masérka

Rehan Fyzio, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
máj - júl
800 - 1 200 EUR/mesiacPlatového podmienky závisia od počtu hodín, praxe a dosiahnutého vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme fyzioterapeuta /fyzioterapeutku alebo masérku

ktorý/á miluje prácu s ľuďmi a má záujem pomôcť im s ich problémami pohybového aparátu. Nevyhnutnosťou je tímové myslenie a chuť posúvať sa vpred. Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý hľadá dlhodobú spoluprácu a nie je vhodná pre úplného absolventa bez praxe. Výhodou je kurz manuálnej lymfodrenáže.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie s dostatkom času pre každého klienta podľa potreby a skvelý kolektív. V Rehane máme k dispozící 2 samostatné telocvične, v ktorých sa fyzioterapeuti striedajú aby sa vyhli stereotypu. Preplácaných až 400€/ročne na kurzy s preplácaným študijným voľnom. Ženy majú možnosť pracovať 6,5 hod./denne pre náročnosť povolania. Možnosť profesijného rastu. Odmeny z tržieb. Radi ťa podporíme v smere (špecializácii), ktorý ťa napĺňa.

Ak ťa ponuka zaujala alebo ťa láka zvedavosť, neváhaj a čím skôr zašli životopis na [email protected], príď na kávu aby sme ťa lepšie spoznali :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, masér

Prax na pozícii/v oblasti

Fyzioterapeut / masáže

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, tímové myslenie, komunikatínosť, príjemné vystupovanie, priateľský prístup ku klientom, kreativita a samostatnosť.

Moderné rekondično-relaxačné centrum v Novej Dubnici, ktoré sa od marca 2016 stará o to, aby sa ľudia cítili lepšie. Viac info na www.rehanfyzio.sk, www.facebook.com/rehanfyzio, alebo www.instagram.com/rehanfyzio.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4826603  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac