Senior projektový manažér/ka - SAP riešenia

Persona Grata HR s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 000 - 6 000 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti kandidáta mzda je zložená zo základnej + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie projektového cyklu a zabezpečovanie jeho dodržiavania,
  • miesto práce Bratislava, alebo Žilina
  • SAP projekty
  • vytváranie harmonogramov s rozdeľovaním na fázy, úlohy a dôležité miľníky, riadenie rizík, hodnotenie výkonu projektu,
  • vytváranie projektových tímov a priradzovanie úloh jeho členom,
  • vedenie tímu, sledovanie práce a motivovanie ľudí v ňom,
  • komunikácia s internými a externými zainteresovanými stranami.

  • flexibilný pracovný čas a možnosť home office 50/50
  • sick days a narodeninové voľno,
  • výborná káva a zdravé aj menej zdravé občerstvenie,
  • projekty, pri ktorých sa budeš môcť neustále prekonávať a posúvať svoju odbornosť,
  • teambuildingy, rôzne firemné a tímové akcie, pretože zabávať sa s kolegami treba aj mimo práce,
  • zaujímavý benefitný systém v ktorom myslíme aj na nováčikov,
  • MultiSport karta,
  • možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení, konferencií alebo možnosť zašportovať si s kolegam

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite Váš životopis na [email protected], alebo nás kontaktujte telefonicky: +421 948 840 915.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť pôsobiaca na trhu cez 20 rokov. Pôsobia na rôznym projektoch prevažne pri implementácii SAP riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažment, informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Expert

Vodičský preukaz

B

  •  zodpovedný prístup a samostatnosť,
  • analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy
  • výborné komunikačné zručnosti
  • flexibilita, chuť cestovať
  • efektívne zatriedenie času a priorít
  •  aspoň 5-ročné skúsenosti s riadením projektov na pozícii Projektového manažéra v IT
  • riadenie projektov implementácie SAP, znalosť ERP systémov
  • certifikácia PRINCE2 alebo IPMA
  •  Anglický jazyk - B2

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Pálová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834265  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac