Logo New Era Solutions s.r.o.

Kreatívny web designer hľadáme pre náš tím na tvorbu moderných webstránok,Social Content Creator - tvorba obsahu pre značku s veľkým potenciálom

New Era Solutions s.r.o.

Stará Vajnorská 15, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 300 - 2 000 EUR/mesiacMožnosť rastu mzdy pri raste spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú kreatívnu silu, pripravujeme jedinečný projekt na Slovenskom trhu, a ak si kreatívny máš skúsenosti či už s tvorbou web stránok, google ads, google analytici, tvorbou social médiá content alebo tvorením, či manažmentom kampaní tak hľadáme práve teba.

Ak sa nebojíš žiadnej výzvy a len tak ťa niečo nerozhodí daj nám o sebe vedieť.

Ak chceš pracovať v dynamickom prostredí plnej kreativity od tvorenia podcastov, hudby, klipov, správ, detských programov či memečiek daj nám o sebe vedieť.

Ak vieš všetko o facebooku, tik-toku či youtube daj nám o sebe vedieť.

Ak rád tvoríš video obsah a vieš, ako na to daj nám o sebe vedieť.

Ak máš prehľad o všetkom, čo sa vo svete deje a myslíš si, že by si vedel o dianí informovať daj nám o sebe vedieť.

Ak vieš manažovať reklamné účty, ako profesionál daj nám o sebe vedieť.

Ak vieš tvoriť stránky, ako nik iný daj nám o sebe vedieť.

Ak si vieš seba predstaviť na obrazovke daj nám o sebe vedieť.

Nech už je čokoľvek v čom si dobrý daj nám o sebe vedieť a spolu vytvoríme niečo, čo na Slovenskom trhu ešte nebolo.

Dynamické prostredie, možnosť čiastočne pracovať z domu, flexibilný pracovný čas, možnosť stretávať sa so zaujímavými osobnosťami. Možnosť získať priestor pre tvorbu aj vlastných projektov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vitajte v spoločnosti New Era Solutions, revolučnej sile v oblasti sociálnych sietí a online vysielania na Slovenskom trhu! Sme tu s jediným cieľom - zmeniť spôsob, akým ľudia komunikujú, tvoria a zdieľajú obsah na internete.

Naša spoločnosť prináša novú éru digitálnej interakcie a zábavy, ktorá oslovuje všetky vekové skupiny. Od najmenších detí až po múdrych dôchodcov, máme projekty a služby pre každého.

Pre našich najmenších používateľov pripravujeme interaktívne edukačné aplikácie a zábavný obsah, ktorý nielenže rozvíja ich schopnosti, ale aj podnecuje ich zvedavosť a kreativitu.

Pre mladých dospelých a profesionálov máme platformy na zdieľanie obsahu, sociálne siete a online komunitné priestory, kde sa môžu pripojiť k rovnako zmýšľajúcim jednotlivcom, zdieľať svoje záujmy a rozvíjať svoje osobné aj profesionálne siete.

A pre našich múdrych seniorov prinášame možnosti na vzdelávanie sa a tiež prístup k širokej škále zábavy a programov, ktoré im umožnia zostať pripojení a aktívni vo svojich zlatých rokoch.

Spoločnosť New Era Solutions je viac než len obyčajná firma - sme dynamickým motorom premeny digitálnej krajiny a priekopníkom nových foriem online interakcie. Spolu s nami sa pripravte na novú éru digitálnej komunikácie a zábavy!

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Dedák
Tel.: +421905203127
E-mail: poslať životopis
ID: 4821237  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac