Opatrovateľ/ka

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova 5, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 150 EUR/mesiac+príplatky za nočné smeny, +príplatky za odpracované soboty, nedele a sviatky, +odmena nad rámec za výborne odvedenú prácu a prácu nad rámec povinností, +preplácanie nadčasov +vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o 54 seniorov, ktorá sa vykonáva v súlade so štandardmi kvality v sociálnych službách s dôrazom na dodržiavanie základných ľudských práv:
• Pomoc pri seba obslužných činnostiach prijímateľa,
• Zaznamenávania všetkých opatrovateľských úkonov do IS Cygnus.

• V Náruči začíname deň spoločnými firemnými raňajkami, ktoré zabezpečuje zamestnávateľ.

• Počas obednej pauzy Ti zabezpečíme obed priamo na pracovisku.

• V priebehu dňa máš k dispozícií kávovar, kde si môžeš urobiť kávu na posilnenie zdarma.

• Oddych je veľmi dôležitý a preto dostaneš tri dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

• Ak si ochotný/á a chceš si privyrobiť, môžeš vziať nadčas, ktorý ti ihneď preplatíme.

• Neustále sa snažíme napredovať a vzdelávať. Na naše náklady Ti zabezpečíme vzdelávací program. V ponuke je pestrý výber školení ako je napríklad kurz kinestetiky, bazálnej stimulácie, deeskalačné techniky a iné. Ponúkame školenia, ktorými si zvýšiš svoju vlastnú kvalifikáciu s platným certifikátom.

• Ceníme si lojálnosť a to doslova. V organizácií máme zavedený vernostný program:

-po 1. roku zvýšenie základnej mzdy o 50,-E

-po 3 rokoch o 5%

-po 5 rokoch o 7%

• Ak nie si z Bratislavy a potrebuješ ubytovanie, vieme Ti pomôcť a ponúknuť bývanie v zamestnaneckom byte.

Naši vedúci opatrovateľsko - ošetrovateľského úseku, Patrícia a Dejan, hľadajú do svojho tímu kolegov, opatrovateľov, ktorí budú s ochotou pomáhať a pridajú sa k nám pri napĺňaní cieľov prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Uvítame skúsenosti ale ak ich nemáš, radi Ťa všetko naučíme.

Počet rokov praxe

1

Ak si zodpovedný/á, trpezlivý/á s príjemným vystupovaním, určite sa k nám hodíš.

Klienti ocenia empatiu a láskavý prístup.

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827429  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac