Lekár onkológ

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
3 260 EUR/mesiacod 3 260EUR/mesiac - mzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe + možnosť udelenia osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje odbornú liečebno-preventívnu starostlivosť v liečbe pľúcnych malignít, tumorov a malignít mozgu
Spolupracuje s ostatnými vyšetrovacími a liečebnými zložkami a odbornými pracoviskami v rámci ústavu.

Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Zabezpečenie odbornej prípravy formou stáži v zahraničí pri špecializovaní sa na malignity pľúc a malignity mozgu.
Možnosť odborného aj vedeckého rozvoja
Skrátená týždenná pracovná doba (33,5 hod.)
Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej jedálni počas prvých 6 mesiacov od nástupu
Nadštandardný príspevok na DDS
Celoústavné interné vzdelávanie, kreditované semináre
7 dní dovolenky navyše

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected]. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Špecializácia v odbore onkológia
Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
Záujem o publikačnú činnosť ( nie je podmienkou)
Komunikatívnosť
Vysoká flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
Potvrdenie o registrácii v stavovskej organizácií
Bezúhonnosť preukázaná čistým registrom trestov nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4756092  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac