Logo MOnPharm, s. r. o.

Farmaceut ochotný akceptovať nové trendy v lekárenstve, úväzok po dohode

MOnPharm, s. r. o.

Miesto práce
Chorvátsky Grob
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzdu nastavíme k spokojnosti oboch strán. Vianočné a letné odmeny, plus ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj HVLP, ŠZM a doplnkového sortimentu,
- výroba MS,
- NADŠTANDARDNÝ PRÍSTUP k pacientom a svojmu povolaniu,
- bežná administratíva súvisiaca s denným chodom lekárne - objednávanie a iné,

- vyšetrenia z kapilárnej krvi CRP, cholesterol a iné - po zaučení, v prípade záujmu.

- časová flexibilita,
- voľno nad rámec zákonníka práce,
- možnosť rekreačného pobytu pre zamestnanca s rodinou,
- teambuildingové aktivity,
- stabilný základný kolektív,
- práca v príjemnom prostredí.

Ak hľadáte prácu, kde môžete skĺbiť svoje vedomosti, odbornosť s modernými trendami a stále ešte máte záujem učiť sa nové veci, tak ste nás práve našli a čakáme Vás. Naviac pracujeme v krásnych priestoroch a v skvelom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa
- zodpovednosť a komunikatívnosť
- pozitívne myslenie

Sme moderne zmýšľajúca lekáreň, ktorá ponúka zázemie a stabilitu (sme na trhu viac ako 10rokov).

Zároveň radi vykročíme z rutiny, sledujeme trendy a dianie v lekárenstve a snažíme sa implementovať veci, ktoré nás posúvajú vpred. K práci používame moderné technológie a prístroje (napr.unquator)

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, časovú flexibilitu, milý kolektív a pacientov. Nie sme sieťová lekáreň. Otvorené máme 6 dní v týždni.

V našej lekárni si veľmi zakladáme na pohode, tomu je podriadené nastavenie zmien aj systém práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Čižmárová
Tel.: +421905780680
E-mail: poslať životopis
ID: 4834487  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac