Logo Metales, s.r.o.

Konštruktér

Metales, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba výkresovej dokumentácie, návrh 3D modelov a materiálov

Spracovanie technickej / výrobnej dokumentácie a pracovných postupov

Kreslenie v 3D CAD systéme, návrh konštrukcií a nových zariadení

Príprava prototypov, testovanie

Príprava podkladov pre sériovú výrobu, kalkulácie, tvorba check listov

Odladenie prototypov na sériovú výrobu, kontrola spustenia sériovej výroby, odladenie funkčnosti prototypu

Účasť na veľtrhoch, pracovné cesty

Riešenie možných problémov pri vytváraní produktov (nákladovosť, prevedenie, efektívnosť výroby)

Zavádzanie nových technológií do výrobného procesu vyplývajúcich z nových
konštrukčných návrhov

Tvorba montážnych postupov

Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi

Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s bohatým sociálnym programom – dochádzkový bonus a odmeny z dosiahnutých výsledkov

Firemné akcie pre zamestnancov

Príspevok na stravu zo sociálneho fondu , stravovanie v areáli spoločnosti

Po dohode možnosť čiastočnej práce z domu

Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CAD / CAM systém - Mierne pokročilý
3D kresliaci program - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup k práci

Precíznosť

Samostatnosť a spoľahlivosť

Ochota učiť sa a vzdelávať

Spoločnosť Metales s.r.o. sa orientuje na kovovýrobu, zváranie, presné opracovanie na CNC strojoch. Taktiež sme producentom spojovacích, kotviacich prvkov (tesárske kovania) a odsávaní aerosólov procesných kvapalín. Spoločnosť Metales s.r.o. je dodávateľom významných francúzskych a amerických strojárskych firiem.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Macková
Tel.: +421911513986
E-mail: poslať životopis
ID: 4826239  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac