Head of Software Development

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
4 000 EUR/mesiacmin. 4.000,- EUR brutto fix x 12 + ročná odmena v závislosti od organizačných a individuálnych cieľov. (Finálna výška ohodnotenia a benefity budú predmetom partnerskej diskusie počas výberového procesu a závisia od seniority kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a implementácia stratégií IT rozvoja
- Definovanie a tvorba metodík riadenia softvérového vývoja a produktového vlastníctva informačných systémov
- Riadenie a koordinácia dodávateľov, vrátane výberu, kontrahovania a riadenia vzťahov s nimi
- Plánovanie rozpočtu IT oddelenia a dohľad nad jeho dodržiavaním
- Zabezpečenie IT procesného riadenia a lean
- Koordinácia procesov softvérového vývoja / SDLC
- Riadenie end-to-end softvérového vývoja
- Integrácia existujúcich systémov podľa štandardov softvérového vývoja
- Vedenie a riadenie 10 členného tímu IT s dôrazom na inovácie a technologický rozvoj
- Reporting Riaditeľovi IT

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je stabilná a úspešná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- Minimálne 5 rokov skúseností s riadením tímu IT rozvoja, ideálne na predošlých pozíciách developera alebo architekta na strane klienta
- Skúsenosť s end-to-end riadením softvérového vývoja
- Znalosť tvorby front end riešení
- Skúsenosť s prácou najmä na platforme Microsoft
- Znalosť anglického jazyka na min. úrovni B2
- Silné komunikačné a manažérske zručnosti
- Schopnosť motivovať, rozvíjať a riadiť tím
- Skúsenosti s riadením životného cyklu softvérového vývoja

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826926  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac