Recepčný/Recepčná do Hotela v Bruck an der Leitha - Dolné Rakúsko

Leithana GmbH

Miesto práce
Bruck an der Leitha, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Od 790 EUR/mesiacod 790,- eur Netto 1/2 úväzok, možnosť 100 hodinového úväzku/štvrtinového úväzku/plného úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milého komunikatívneho recepčného/recepčnú na 24 hodinovu recepciu do hotela v celoročnom multifunkčnom Hoteli v Bruck an der Leitha (len 25 km od SK hraníc):
Náplň práce, kompetencie a zodpovednosť:
- Práca samostatnej recepcie vrátane rezervačného systému
- Registrácia/odhlásenie hostí, fakturácia, komunikácia s hosťami
- Kompletná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- flexibilná reakcia na požiadavky hostí
- odolnosť a ochota pracovať v dynamickom tíme
- Predchádzajúca prax v hoteli/recepcii nie je nutná
- Vyžaduje sa aktívne ovládanie nemeckého a anglického jazyka
- Vlastné auto výhodou

- Možnosť dohody úväzku
- 13 a 14 mesačný plat
- Rodinné prídavky
- Ponúkame možnosť ubytovania,zamestnanecká strava so zľavou
- Flexibilný pracovný čas
- Práca vo výbornom kolektíve
- Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Microsoft Excel - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti nie je nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zimný štadión, Hotel, reštaurácia, fitness centrum

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kadlečíková
Tel.: +421948081231
E-mail: poslať životopis
ID: 4818350  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 790 EUR/mesiac