Inštruktor duálneho vzdelávanania

KRONOSPAN, s.r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen-Bučina
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacMesačná mzda je trojzložková: základná hrubá mzda 1100€ + mes. prémie až do 30% + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Kronospane  spúšťame od nového školského roku duálne vzdelávanie pre odbor Mechanik elektrotechnik a Mechanik strojov a zariadení a hľadáme zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorého daná oblasť baví, má hodnotné teoretické aj praktické skúsenosti a rád by sprevádzal študentov na ceste praktickým vzdelávaním.

Okrem študentov budete mať možnosť spoznať komplexnú výrobnú oblasť v našej spoločnosti a získate možnosť zapojiť sa do rôznych zaujímavých projektov.

Vašim cieľom bude poskytnúť žiakom praktické zručnosti a návyky na získanie schopností nevyhnutných pre výkon ich budúceho povolania a pracovných činností.

Náplň práce:

  • zadeľovanie žiakov na výkon praktického vyučovania
  • praktické ukážky pracovných postupov
  • vedenie žiakov pri výkone teoretického a praktického vyučovania
  • prideľovanie cvičnej alebo produktívnej práce
  • sledovanie pracovnej činnosti žiakov, dodržiavanie bezpečnosti, dodržiavanie pracovných postupov
  • usmerňovanie žiakov pri vykonávaných činnostiach v rámci praktického vyučovania
  • oboznamovanie žiakov s náplňou vyučovacieho dňa
  • hodnotenie pracovnej činnosti žiakov
  • príprava podkladov pre personálne oddelenie a podieľanie sa na hodnotení a klasifikácií žiakov
  • príprava podkladov pre hmotné a finančné zabezpečenie žiakov
  • prehliadky závodu pre študentov
  • administratívna podpora pri technických auditoch

Spoločnosť KRONOSPAN okrem stabilnej práce ponúka:

​Nástupný bonus až 400€!
​Profesijný, odborný, kariérny rast a dlhodobý vzdelávací proces
​Možnosť vzdelávacieho pobytu v zahraničných závodoch spoločnosti Kronospan
​Unikátne výrobné zariadenia a technológie svetovej úrovne
​Mesačný dochádzkový bonus,
​Mesačné prémie do výšky 30%,
​Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier,
​Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov,
​Bonus za odporučenie nového kolegu,
​Stravovanie v rámci firemnej jedálne,
Karta Multisport za zvýhodnených podmienok
​Príjemný pracovný kolektív​

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, elektrotechnika, strojárstvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax z oblasti elektrotechniky podmienkou, pedagogické vzdelanie výhodou

Počet rokov praxe

3

  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • ochota a schopnosť odovzdávať vedomosti a zručnosti
  • empatia a trpezlivosť
  • organizačné zručnosti
  • schopnosť riešiť konfliktné situácie a zvládať stres
  • schopnosť individuálneho prístupu k osobnosti žiaka
  • pedagogické skúsenosti - výhodou

KRONOSPAN = spojenie tradície drevárskej výroby Bučiny vo Zvolene a sily nadnárodného koncernu.

História spoločnosti siaha až do roku 1945 kedy bol iniciovaný jej vznik. Bučina patrí medzi prvé priemyselné podniky, ktoré vznikli krátko po oslobodení a skončení druhej svetovej vojny v roku 1945. Slávnostné zahájenie výstavby „drevokombinátu Bučina“ sa uskutočnilo dňa 9.5.1946. Spoločnosť odvtedy prešla viacerými zmenami až sa nakoniec v roku 2003 stala súčasťou nadnárodnej skupiny KRONOSPAN, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Majetkovým vstupom zahraničného investora sa odštartovali viaceré investície, vďaka ktorým sa zvolenský závod premenil na jednu z najmodernejších prevádzok na výrobu drevotrieskových dosák v Európe.

Od roku 2003 spoločnosť investovala viac ako 150 mil. eur (5 mld. Sk) do modernizácie výroby, rekonštrukcie výrobných hál, vybudovania nových inžinierskych sietí, ciest, biologickej čističky odpadových vôd, inštalácie najmodernejšej dostupnej technológie, vybudovania najmodernejšej píly a pod. Rekonštrukciou administratívnej budovy došlo k vybudovaniu moderného tréningového centra Kronovision pre nadnárodnú skupinu Kronospan.

Vďaka investíciám sa spoločnosť KRONOSPAN vo Zvolene stala najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Hriňová
Tel.: +421918346139
E-mail: poslať životopis
ID: 4833904  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac