Reagujte bez životopisu

Pracovník SBS v Bratislave - iba denné (8,5h zmeny)- kamery a obchôdzky

KELCOM International spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.víkendové príplatky (sobota 50%, nedeľa 100%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ochrana majetku v dvoch menších predajniach Jednota v Bratislave (Ružinov) - sledovanie pohybu osôb prostredníctvom kamerového systému a vykonávanie obchôdzok po predajni za účelom predchádzania krádežiam tovaru.
Práca je nenáročná, vhodná aj pre invalidov. Pracuje sa striedavo v stoji i v sede.

-práca v stabilnej spoločnosti s 30-ročnou tradíciou
-odmena za uskutočnený záchyt 10,-EUR
-víkendové príplatky (sobota 50%, nedeľa 100%)
-príspevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-odborná spôsobilosť na prácu v SBS (preukaz SBS alebo certifikát o absolvovaní odbornej prípravy)
-zdravotná spôsobilosť
-bezúhonnosť a spoľahlivosť
-zodpovednosť
-schopnosť jednať s ľuďmi

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním bezpečnostnej služby a prevádzkovaním PCO.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4834633  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.