Можливість для людей з України

Pomocný kuchár/Kuchár Nestville Taberna

J&P Investments, s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacpodľa dohody, skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​!Nestville Taberna hľadá skúsených kolegov, ktorí budú adekvátne ohodnotení!

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- preberanie a kontrola kvality tovaru a jeho dodávok

​Práca v prémiovej reštaurácii v mladom kolektíve s možnosťou osobného rastu

-pravidelné školenia o produktoch reštaurácie (steaky, jedlá, pivo, cigary, whisky, káva)

- možnosti ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
- mladý kolektív a dlhodobá perspektíva
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť využitia služieb partnerských prevádzok
- strava vrámci pracovného času zdarma
- flexibilný pracovný čas
- podľa spokojnosti zamestnávateľa možné pravidelné zvyšovanie platu
- mesačná permanentka na fitness v Hotel Familia Stará Ľubovňa
- možnosť zabezpečenia ubytovania v prípade potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

J&P investments - dcéra finančnej skupiny P&P Invest s dlhoročnými skúsenosťami v developmente, prevádzke hotelov a gastro zariadení na Slovensku a Europe

www.taberna.sk

Kontakt

ID: 4826489  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac