Reagujte bez životopisu

Finančný a realitný špecialista

Ing. Helena Malá s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiac(MOTIVAČNÉ ODMEŇOVANIE)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálna starostlivosť o klientelu,
- tvorba vlastnej klientely,
- telefonický a osobný kontakt s klientmi,
- tvorba finančných analýz a profilov klienta,
- riadenie a vedenie obchodných stretnutí,
- príprava a vyhotovenie zmlúv pre klientov,
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností,
- komunikácia s klientmi,
- obhliadky nehnuteľností,
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností.

- nadštandardné príjmy,
- možnosť práce z domu,
- časová flexibilita,
- kariérny rast a vzdelávanie,
- používanie inovatívnych nástrojov,
- aukčný online systém predaja nehnuteľností,
- dynamický kolektív,
- firemné akcie,
- motivačné ohodnotenie a súťaže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- samostatnosť,
- precíznosť a analytické myslenie,
- výborné organizačné schopnosti,
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie,
- proaktívny prístup k práci a pozitívne myslenie,
- chuť neustále sa vzdelávať,

Spolupracujem so spoločnosťou Broker Consulting a.s., ktorá pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov. Broker Consulting, a.s.je spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexným finančným plánovaním a pôsobením v oblasti realitných služieb.
Sme jednotka na trhu v Českej a Slovenskej Republike, máme 400 konzultantov a sme dôveryhodný partner poskytujúci servis viac ako 60 000 klientom.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti, pýšime sa s vynikajúcou reputáciou a vykazujeme permanentný rast.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, efektívne pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných a realitných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Helena Malá
Tel.: +421907489692
E-mail: poslať životopis
ID: 4826393  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac