Logo Igor Kaiser – KAISER Spedition

MKD vodič

Igor Kaiser – KAISER Spedition

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SK-AT-SK

SK-Senec okolie do AT-Wien70%+AT-Wels20%+AT-Graz10% a späť na SK.
Ak si z okolia Bernolákova, tak na 100% každý deň doma.                                                          Odjazdia cca 7-8 000 km za  mesiac, tak majú cca 80€/deň x 20dní = 1600€ v čistom.                       Ak Ti nevadí cez týždeň 2-3 x prespať v ťahači, ale chceš byť cez víkend na 100% doma, a odjazdíš cca 8-9 000 km za mesiac, tak zárobok je cca 90€/deň x 20 dní = 1800€ v čistom.

SK-AT-DE-AT-SK

Vodiči jazdiaci do DE, ale cez víkend chcú byť doma, s prípadným dojazdom v Sobotu (max.1x za mesiac) a odjazdia cca 9-10 000km za mesiac, tak ich mzda je cca 90€/deň x 21 dní =  cca 1900€.  Vodiči jazdiaci do DE, a odjazdia aj 1 x víkend v zahraničí a cca 10-11 000km za mesiac, tak ich mzda je cca 100€/deň x 22 prípadne 23dní =  cca 2 200 prípadne 2 300€ v čistom.

Vozový park, ťahače euro 6 a par ks 5 EEV  ( MB - dobre vybavené) skriňové a plachtové návesy  ( Schmitz + Kogel)

Hrubý príjem nie z minimálnej mzdy ale 1000€ až 1250€ podľa odpracovaných rokov a zákona (ako sú odmeny, sviatky, nočné hodiny, dovolenka...)

Vodiči jazdiaci do AT odpracujú spravidla 20 dní mzda cca 1 600 až 1 800 € v čistom.
Vodiči jazdiaci do DE odpracujú spravidla 23 dní mzda cca 1 800 až 2 300 € v čistom.

+ príspevok na DDS - doplnkové dôchodkové sporenie + 3 % z hrubej mzdy ...

+ náborový príspevok 700 € (vyplatený po odpracovaní: 3 mesiacoch 200 €,po 6 mesiacoch 200 €  po 9 mesiacoch 300 €  dokopy 700€.)

+ preplatenie obnovy dokladov potrebných k práci (za predpokladu uznania závesku)

+ zázemie malej rodinnej firmy z dlhou tradíciou z profesionálnym a ľudským prístupom.

+ vodič neprichádza do styku z hotovosťou, všetko prebieha elektronickou formou.

Prosíme posielať pracovné životopisy na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič LKW

Počet rokov praxe

2

2 roky praxe
karta vodiča
kvalifikačná karta vodiča
psychologické testy
lekárska prehliadka
čistý register trestov
preukaz ADR (výhodou)
ADR - preplatíme alebo preškolíme po dohode
pasívna znalosť NJ (výhodou)
Didb karta (výhodou)
bydlisko v Bratislave a okolí (výhodou)
poistka zodpovednosti za škody pri výkone povolania
komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť ,bezúhonnosť , profesionalita

Malá rodinná firma (15 LKW) s vlastným areálom (dielňa, sklad, kancelárie, odstavné plochy a soc. zariadenia aj pre vodičov, v Bernolákove na jednom mieste.
Firma bola založená v roku 1991 a pôsobí na trhu už 33 rokov so zameraním na: kamiónová doprava a špedícia, realizácia reklamy, skladovanie , servis LKW a PKV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Kaiser
Tel.: +421903270770
E-mail: poslať životopis
ID: 4827455  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac