Reagujte bez životopisu

Referent oddeleni designu a produkce

Hulker Europe Distribution s.r.o.

Místo práce
Osadní 324, Praha 7-Holešovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Referenta pro oddělení designu a výroby, který(á) se připojí k našemu týmu. RAGWEAR je úspěšná, na streetwear orientovaná módní značka založená v roce 1997 se sídlem v Praze.

Popis práce:

Administrativní podpora oddělení designu a produkce (přehledy kolekcí, přehledy použitých látek, ceníky, objednávky, termíny dodání atd). Komunikace s různými týmy a odděleními zapojenými do procesů designu a výroby s cílem zabezpečit plynulý pracovní postup. Podpora oddělení prodeje, financí a marketingu v záležitostech týkajících se kolekcí a výroby.

Denní kontakt a koordinace s existujícími dodavateli s cílem zabezpečit plynulý vývoj vzorků a výroby. Hledání a kontaktování potenciálních nových dodavatelů.

Aktualizace a zabezpečení dodržování instrukcí pro balení a odesílání, standardy označování (visačky, štítky údržby atd). Podpora při procesech kontroly kvality a zabezpečení, aby produkty splňovaly stanovené normy a specifikace.

Podpora při pořádání akcí a procesů (focení kolekcí, prezentace, sestavování katalogů, výprodej vzorků, atd).

Požadujeme:
- odbornou textilní školu SŠ nebo VŠ
- 1 až 3 roky odborné praxe na podobné pozici
- silné komunikační, analytické a organizační schopnosti
- flexibilitu a schopnost rychlé orientace v dané problematice
- výbornou znalost angličtiny slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodnou
- uživatelskou znalost Office365, znalost Adobe Illustrator výhodou
- nadšení pro módu a práci s čísly

Nabízíme:
- mladý přátelský kolektiv
- práci na plný úvazek
- lekce jógy a možnost účasti na vzdělávacích a jazykových kurzech v rámci pracovní doby
- zaměstnanecké slevy na kolekci

www.ragwear.com

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucia Germušková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4834556  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc