Logo grill pub s. r. o.

Kuchár/chef de partie

grill pub s. r. o.

Miesto práce
Hrdinov Slovenského národného povstania, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia grilu, šalátového pultu, výroba dressingov, dezertov, príprava polievok, príprava príloh k hlavným pokrmom, dodržiavanie a realizácia zásad HACCP, aktívne podieľanie sa na tvorbe menu a víkendových špeciálov. Správne motivovaného adepta vieme zaškoliť a vytrénovať na požadovanú úroveň.

Práca v tíme priateľských, lojálnych a nápomocných ľudí. Vyplácanie na týždennej báze. Všetky benefity sú v rámci zákonníka práce /strava,pitný režim,pracovné oblečenie,obuv/ Treba vyskúšať .

Uvítali by sme, ak by si mal/mala skúsenosti v kuchyni minimálne na pozícii pomocný kuchár. V našej kuchyni nikdy nie si na smene sám - vždy sme na smene dvaja kuchári a pomocná sila, v exponovaných dňoch ďalšia výpomoc. Náš podnik sa vyvíja, pracujeme na nových projektoch. Staň sa našou súčasťou a realizuj sa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

samostatné logické myslenie, schopnosť vedieť robiť správne rozhodnutia v stresových situáciách, nadhľad

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka pre ktorého gastro segment, v tomto prípade kuchárska práca nie je len nutný zdroj príjmu ale zároveň aj vášeň a patrične sa vie svojej práci oddať precíznym prístupom, dodržovaním správnych postupov a kreativitou v správnom zmysle. Radi by sme našli človeka bez závislostí ktoré mu ovplyvňujú zdravé fungovanie v spoločnosti.

Spoločnoosť sa zaoberá službami v gastrosegmente, organizáciou eventov, spoločenských podujatí a produkciou v oblasti potravinárskeho priemyslu. Ponúkame poradenstvo v oblasti tvorby reštauračných konceptov, cenotvorby a nastavení procesov v prevádzkach rôzneho druhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Peter Rusniok
Tel.: +421903900915
E-mail: poslať životopis
ID: 4827102  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac