Odborný asistent vysokej školy - pedagóg

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2024
1 431 EUR/mesiacuvedený plat je tarifný plat podľa platnej stupnice platových taríf zamestnancov VŠ pre , pre absolventa III. stupňa VŠ vzdelania je to tarifná trieda 9, po skúšobnej dobe osobný príplatok, príp. skôr po preukázaní osobných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výskumná a pedagogická činnosť, vedenie seminárov a laboratórnych cvičení v bakalárskych a inžinierskych odboroch, vedenie a oponovanie diplomových prác alebo rigoróznych prác, spolupráca na výskumnej a vývojovej činnosti pracoviska a autorstvo alebo spoluautorstvo na aktívnych výstupoch z tejto činnosti, ktorú vykonáva učiteľ vysokej školy

5 dní dovolenky naviac z Kolektívnej zmluvy, príspevok na DDS, Multisport karta, vlastné stravovacie zariadenie, možnosť využívať zamestnaneckú posilňovňu, vlastné rekreačné zariadenie vo Vyhniach, odmeny pri pracovných a životných jubileách a i. vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy

prax vo výučbe v odbore Chémia s preferenciou Analytická chémia vítaná
K žiadosti o účasť vo výberovom konaní priložte životopis vo formáte EUROPASS, prehľad publikačnej a vedeckej činnosti a overený doklad o bezúhonnosti - aktuálny výpis z registra trestov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor Analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore chémia s preferenciou Analytická chémia,

prax vo výučbe a výskume v oblasti Chémia s preferenciou Analytická chémia

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Klempova
Tel.: +421918674309
E-mail: poslať životopis
ID: 4827166  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 431 EUR/mesiac