Staň sa gamemastrom v Košických Escape room

Escape online s. r. o.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.+ odmeny • skupinka trvá cca 2 hodiny • príplatok 5€ za expresnú objednávku tj. ak sa ľudia objednajú do 4 hodín a ty ich stíhaš prísť obslúžiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Únikové izby sú tým najlepším prostriedkom na zábavu, objavovanie tímovej spolupráce, rozvoj logického myslenia a prežitia nezvyčajného dobrodružstva. Stále viac a viac nadšených hráčov objavuje čaro tejto skvelej aktivity.

Ako tím TheRooms prinášame najväčšie a najlepšie spracované escape rooms na Slovensku s krásnym prostredím, ale to všetko by nebolo dôležité, pokiaľ by tam neboli profesionálni Gamemasteri.
Dokážeš aj ty utiecť, od stereotypu? Áno táto brigáda je úplne iná. Hľadáme totiž mladých ľudí, ktorí sa nezľaknú výziev, ich silnou stránkou je komunikácia, naučiteľnosť a úsmev na tvári.

AKÝ ŽIVOT VEDIE GAMEMASTER?
· Komunikuje
osobne od uvítania zákazníkov, cez samotnú hru (využíva aj vysielačky, počítač…) až po úplne posledný kontakt so zákazníkom.
· Komunikuje…
priebežne počas dňa s kolegami a majiteľmi izieb. Cez chat riešime rezervácie skupín, vzniknuté problémy, ale aj radosti zo skupín.
· Je zodpovedný.
Na prevádzke býva aj sám a teda ako majitelia musíme mať v neho 100% dôveru.
· Je naučiteľný.
V centre mesta máme 16 izieb, netreba vedieť všetky a najprv Gamemasterov samozrejme zaučíme, ale i tak fungujeme na určitých pravidlách.
· Je spoločenský.
Celkovo funguje skupina okolo 20 Gamemasterov, ktorí si pomáhajú a sú to tímoví hráči.
· Je zručný.
Áno v tejto informačnej dobe sú naši Gamemastri aj manuálne zruční.
· Upratuje.
Keďže sa vyznačujeme kvalitným prostredím a mechanizmami, Gamemaster ich udržiava čisté a funkčné (ale neboj sa, veľké opravy robia odborníci).
· Je dochvíľny.
Skupinky sú ohlásené na konkrétny čas.
· Vie pracovať s deťmi.
Našimi návštevníkmi sú nielen rodičia s deťmi, ale prebiehajú u nás aj detské narodeninové oslavy, tábory či školské výlety, kde naši Gamemastri robievajú aj animátorov v samotnej hre.
· Zvláda aj “papierovačky”
Fungujeme v tabuľkách a wordoch. Gamemasteri si tam značia aj kedy môžu či nemôžu pracovať.
· Je flexibilný.
Aj keď si zaznačia Gamemasteri, že môžu pracovať, izby sú otvorené len na objednávky. Teda ak nie sú skupinky nepracujú, sú skupinky pracujú. Vždy večer dopredu sa to dozvedia. A niekedy pribudnú skupinky aj počas dňa.
· Dobre zvláda stres a za každých okolností si vie udržať úsmev na tvári :)
Aké skupinky ku nám chodia? Pozri si video, ktoré vytvorili naši Gamemasteri, je síce staršie, ale stále aktuálne:

· flexibilita práce (nie pravidelne 8-12h)
· práca v nezvyčajnom prostredí (úplne iné ako bežné brigády)
· mladý spoločenský kolektív
· dobré finančné ohodnotenie
· rozvoj v komunikácii
· odovzdávanie svojich skúseností novým Gamemasterom
· 2x ročne teambuilding
· hranie našich escape rooms za zvýhodnenú cenu

Informácie o výberovom konaní

ČO SA BUDE DIAŤ?
1 - pošli nám svoj životopis v slovenčine
2 - životopisy vyhodnotíme a najvhodnejší kandidáti vyplnia náš interný dotazník
3 – vybratí uchádzači absolvujú krátky telefonický pohovor a po úspešnom absolvovaní dohodneme osobný pohovor v Košiciach
4 - ak sa po pohovore zhodneme na spolupráci s tebou a ty na spolupráci s nami, tak ťa zaučíme.
* dokým budeš plnohodnotný gamemaster a začneš zarábať, musia ťa zaučiť skúsenejší kolegovia. Zaúčanie trvá cca 5-10 skupiniek. Chodíš sa na skupinky pozerať a učiť. Zistíš či ťa táto práca baví a učíš sa ju robiť čo najlepšie.
5 - Potom nasleduje preskúšanie a po jeho úspešnom absolvovaní je z teba plnohodnotný gamemaster. Môžeš začať pracovať :)

AKO ZVÝŠIŠ SVOJE ŠANCE NA ÚSPECH?
• maj kvalitne vyplnený životopis
• daj tam svoju fotku, radi ťa uvidíme
• zodpovedáš popisu, ktorý hľadáme
• pozor na gramatické chyby, zdvojené písmenká
• Prinášame ľuďom možnosť ísť do neznámeho a skúšať nepoznané a teda nie je nevyhnutné, aby si predtým hral nejaké escape rooms

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Tímovosť - Pokročilý
Riešenie problémov - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Microsoft Word,Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?

• si flexibilný a komunikatívny
• si dlhodobo k dispozícii a nemáš problém pracovať po škole (rozumej poobedia a večery) a počas víkendov, sviatkov a prázdnin
• žiješ v Košiciach - TOP priorita pre nás
• hľadáme dievčatá aj chlapcov
• máme záujem len o dlhodobejšie spolupráce
• cez víkendy, sviatky a letné mesiace vieš zarobiť najviac
• si študent VŠ, prípadne študent SŠ a máš viac ako 18 rokov
• si šikovný, zodpovedný, spoľahlivý
• rýchlo sa učíš
• vieš operatívne riešiť problémy
• gramaticky a štylisticky ovládaš slovenský jazyk
• dohovoríš sa anglickým jazykom - skupinky je potrebné obsluhovať aj v angličtine (slovom aj písmom)
• vieš základy matematiky a percentá, fakt :)

Sme franchisingová firma TheRooms, ktorá vytvára a prevádzkuje tie najzaujímavejšie escape rooms na Slovensku. Sme hráči a našou vášňou sú ESCAPE ROOMy! Staráme sa o vaše úniky už takmer 10 rokov a máme odohrané takmer všetky slovenské a niekoľko desiatok zahraničných eskejpiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Takáč
Tel.: +421915921916
E-mail: poslať životopis
ID: 4826909  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.