Vodič VZV - 10€/hod + príplatky, po zaškolení 11€/hod

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.6.
10 EUR/hod.10€/hod + príplatky , po zaškolení 11€/hod + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúsenosť práce so skenerom v skladovom systéme
- Vykonávanie inventúr
- Vykladanie kamiónov
- Zaskladňovanie materiálu na zem aj do regálov pomocou vysokozdvižnej techniky (reach truck, systemový zakladač VNA)
- Scanovanie materiálu pri presune po sklade a prijímaní materiálu

- Práca v sklade na tri pracovné zmeny Po – Pia,
- Prípadná práca nadčas ( práca aj počas víkendu podľa dohody)

- práca v stabilnom kolektíve
- po zaškolení 11€/hod. + príplatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti manažmentu internej logistiky a kvality pre globálnych klientov. Cieľom je poskytovať logistické služby s vysokou pridanou hodnotou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Zodpovednosť
- Dôslednosť
- Plné rešpektovanie zavedených štandardov ( prac. postupov, BOZP,5S, eskalačnej matice, matice kompetencií)
- Aktívne sa podieľať na zlepšovaní (KAIZEN)
- Vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti
- Aktívne komunikovať s nadriadenými a ostatnými pracovníkmi
- Dodržiavanie časového harmonogramu meetingov
- Plnenie úloh zadaných nadriadeným v plnom rozsahu
- Skúsenosti s prácou v logistickej sfére - ( práca zo scanerom, sledovanie naskenovaného materiálu v systéme)
- Platný preukaz VZV (C,W1,W2)
- Skúsenosti s manipulačnou technikou všetkého druhu (čelný VZV, nízkozdvižný vozík volantový-pákový, reachtruck, systémový zakladač)

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Bullová
Tel.: +421905647020
E-mail: poslať životopis
ID: 4833910  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.