Vedúci zdravotného úseku

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Na barine 5, Lamač
Termín nástupu
01.06.2024
1 850 EUR/mesiacV zmysle zákona 553/2003 a jeho dodatkov, od 1850 € v závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánuje, koordinuje a kontroluje zdravotnícku a ošetrovateľskú starostlivosť v zariadení,
• vedie všetkých podriadených pracovníkov k vykonávaniu zdravotníckych a ošetrovateľských činností podľa platných ošetrovateľských štandardov a garantuje odbornú úroveň poskytovanej ošetrovateľskej starostlivosti,
• zavádza nové metódy zdravotníckych a ošetrovateľských činností,
• vydáva príkazy podriadeným pracovníkom k zaisteniu kvalitnej zdravotníckej a ošetrovateľskej starostlivosti,
• dohliada na bezchybnú manipuláciu pri podávaní liekov, zodpovedá za evidenciu návykových a omamných látok, ich bezpečné a správne uskladnenie,
• zúčastňuje sa prijímania prijímateľa do zariadenia, podieľa sa na ňom edukáciou, sleduje a vyhodnocuje priebeh prijímania,
• zvoláva a riadi porady svojich podriadených pracovníkov a spracováva z nich výstupy,
• zostavuje a pravidelne aktualizuje denný harmonogram práce pre jednotlivé služby a kategórie podriadených pracovníkov v zariadení,
• ukladá pracovníkom výkon činností podľa stanovených metodických postupov, štandardov a ordinácií lekára,
• schvaľuje a kontroluje rozpisy služieb pracovníkov, evidenciu pracovníkov, odpracovaných hodín, nadčasové práce, čerpanie riadnej dovolenky a pracovnej neschopnosti,
• operatívne podľa potreby rieši rozmiestnenie personálu a zaistenie prevádzky v rámci celého zariadenia,
• kontroluje zdravotnícku a ošetrovateľskú dokumentáciu počas aj po ukončení pobytu prijímateľa a zakladá ju podľa potreby do registračnej skrine, alebo do archívu,
• vykonáva komplexnú kontrolnú činnosť zdravotného úseku,

V zmysle kolektívnej zmluvy

Uchádzači spĺňajúci vyššie uvedené podmienky zašlú elektronicky na e-mailovú adresu zariadenia vo formáte PDF, JGP písomnú prihlášku do výberového konania s nasledovnými prílohami:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej odbornej praxe,
- motivačný list,
- doklad o ukončení úplného stredoškolského alebo vysokoškolského vzdelania,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na prácu, ktorá má byť vykonávaná,
- výpis registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov /nie starší ako 1 mesiac/
Termín zasielania podkladov: do 28.05.2024
Pohovory budeme realizovať priebežne, v prípade, že sa nám pozíciu podarí úspešne obsadiť skôr, výberový proces ukončíme ešte pred termínom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctva

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Cygnus - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe sestry, prax na riadiacej funkcii výhodou

Počet rokov praxe

3

Samostatný, bezúhonný, empatický, riadiaci manažér, schopný odborne riadiť kolektív cca
40 zamestnancov, dodržiavanie termínov, precíznosť, flexibilita, komunikatívnosť, pozitívny vzťah k starším ľuďom

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826558  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac