Fakturant/ka v autodoprave

DALITRANS, s. r. o.

Miesto práce
Veľké Bierovce
Termín nástupu
máj 2024
816 EUR/mesiacmzda bude dohodnutá na osobnom pohovore podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme, čo budete vykonávať

* fakturácia prepravy
* vedenie administratívy k preprave
* odosielanie faktúr elektronicky
* príprava faktúr na odoslanie poštou
* kontrola objednávok a záznamov s nimi súvisiacich
* evidencia objednávok v internom systéme
* administrácia a kontrola záznamov vodičov - stazky, kontrola dochádzky, cestovné náhrady vodičov
* evidencia poskytnutých záloh vodičom, vyúčtovanie použitia záloh
* spracovanie reportov za stredisko
* monitorovanie platobnej disciplíny, odosielanie upomienok za faktúry po splatnosti
* komunikácia s ostatnými fakturantkami, dispečerom a zákazníkmi
* evidencia kilometrov z prepráv

Čo vás čaká a koho hľadáme ?

• fakturácia prepráv za zverené stredisko a s tým súvisiace ostatné administratívne činnosti
• fakturantku s min. 3 ročnou praxou v administratíve
• Odolného proti stresu a zodpovedného v každom detaile, ktorý si svoju prácu vie zorganizovať
• Človeka, ktorý vie popri dokladoch a administratíve komunikovať s dispečermi a ostatnými fakturantkami
• Rád rieši výzvy a vždy iné situácie
• Vie si poradiť s komplikovanými situáciami, rozhodnúť sa v aktuálnom čase a problémy neodkladať, ale okamžite riešiť
• Vie komunikovať, argumentovať a spolupracovať s kolegami a je tímový hráč

Čo ponúkame?

• Preplácanie rekreačných poukazov za rekreáciu na Slovensku do výšky 250 € ročne
* Vianočné odmeny
• PC/notebook
• Perfektné technické zázemie firmy (vlastná autoumyváreň a sieť čerpacích staníc Dalioil pre pohodlné tankovanie)

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, samostatnosť

Sme Dalitrans s.r.o. Veľké Bierovce - úspešná a stabilná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 26 rokov. Patríme medzi najväčších dopravcov na Slovensku s flotilou 250 kamiónových súprav a zamestnávame viac ako 600 zamestnancov. Medzi naše portfólio patrí - medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, medzinárodná osobná doprava, vlastníme vlastnú sieť čerpacích staníc DALIOIL po celom Slovensku. Máme vlastné zázemie pre naše vozidlá - cca 250 ťahačov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4832436  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac