Можливість для людей з України

Frontend developer

Centila, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 000 EUR/mesiac+ 13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu s medzinárodným tímom budete spolupracovať na moderných aplikáciách pre klientov poistenia.

  • možnosť pracovať z domu
  • flexibilná pracovná doba
  • každý zamestnanec dostáva denné stravné vo výške 7,80 €.
  • ponuka jazykové kurzy v nemčine a angličtine spolu s rôznymi možnosťami odborného vzdelávania.
  • všetkým zamestnancom je garantovaný 13. a 14. plat.
  • prispevok do tretieho piliera doplnkového dôchodkového sporenia a zabezpečujeme aj úrazové poistenie zamestnancov.
  • pravidelne sa organizujú  akcie pre zamestnancov ako vianočné večierky, letné oslavy, športové dni a iné.
  •   Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Firma sa člení na úseky Software Service (SWS), Cross-Border Service (CBS) a Back Office Service (BOS).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

3

Javascript - Máte pokryté základy. Počuli ste o ECMAScripte. Poznáte najnovšiu verziu ECMAScript.

Strojopis – Máte skúsenosti s komplexnými typmi využívajúcimi flexibilitu generík.

Angular - Viete, čo je injekcia závislosti, viete ako používať injekčné žetóny, aby ste si uľahčili prácu. Možno dokonca poznáte o kontexte injekcií. Tiež viete ako napísať opakovane použiteľné komponenty, ktoré prežijú aspoň jednu požiadavku na zmenu.

Dizajnové vzory – Používate rôzne dizajnové vzory na základe aktuálnej situácie.

Unit Test – Viete, čo sú unit testy, už ste ich v živote písali a chápete, prečo vám môžu uľahčiť život.

CSS - Viete, ako používať flex / grid layout. Chápete, aký je rozdiel medzi em a rem jednotkou. Viete, ako používať mediálne dotazy na vytvorenie responzívneho dizajnu. Viete, čo je špecifickosť. Máte predstavu, čo je predprocesor SCSS a aké sú jeho výhody.

GIT – Máte základy, ale ste dosť zvedaví, aby ste vedeli viac.

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Fleischmannová
Tel.: +421948960886
E-mail: poslať životopis
ID: 4834477  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac