Logo AUTOPROFIT, s.r.o.

Vedúci servisných služieb

AUTOPROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Andreja Hlinku, Čadca
Termín nástupu
ihneď
2 200 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je ohraničená, nakoľko závisí od dosiahnutých konkrétnych výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu vedúceho servisných služieb ponúkame človeku, ktorý je technicky zdatný v automobilovom priemysle – servis a opravy vozidiel s praxou a zároveň s praxou vo vedení pracovníkov, ktorý má aktívny záujem o prácu s ľuďmi, je ochotný nechať sa dovzdelať a vyškoliť podľa požiadaviek zamestnávateľa, rád vytvára tímovú spoluprácu, a má etické a profesionálne vystupovanie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- organizácia servisných služieb, vedenie a informovanie produktívnych a neproduktívnych zamestnancov

- vytváranie optimálnych podmienok pre plnenie potrieb a očakávaní zákazníkov

- sledovanie výkonov dielne, mechanikov, plnenia kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov spoločnosti

- zameranie všetkých zamestnancov na prozákaznícke riešenie úloh a rast spokojnosti zákazníkov

- dohľad na plnení štandardov týkajúcich sa pravidelných auditov spoločnosti a testov kvality servisov

Práca v stabilnej spoločnosti.

Spravodlivé odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov.

Ak máte záujem o prácu s ľuďmi, máte obchodného ducha a ste ochotná/ný nechať sa vzdelávať a rozšíriť tak svoje poznatky a schopnosti, viete pracovať tímovo, PRIHLÁSTE SA! Máme pre Vás pripravené pracovné miesto a tešíme sa na spoluprácu!

Žiadosť o prijatie do práce, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: [email protected]

Výberové konanie je rozdelené do troch kôl, kontaktovaní a na výberové konanie pozvaní budú len vybraní uchádzači. Predpokladané ukončenie výberového konania je 31.05.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

fokus na kvalitne vykonanú prácu riadne a včas

samostatný, rýchly, dáva návrhy na zlepšenie

rešpektuje nadriadeného, jeho požiadavky a plní zadané úlohy

ochota učiť sa a pracovať na sebe, rozvíjať schopnosti manažéra aj odborníka

obchodnícke myslenie

pracovné nasadenie

organizačné schopnosti

etické a profesionálne správanie

orientácia na tímovú spoluprácu

spoľahlivosť

príjemné vystupovanie

lojalita

PC zručnosť

komunikačné zručnosti

aktívne vodičské oprávnenie

Spoločnosť AUTOPROFIT, s. r. o., pôsobí na trhu v oblasti predaja nových vozidiel a servisných služieb od roku 2000. Od roku 2005 je oficiálnym obchodným dodávateľom značky PEUGEOT a od r. 2007 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky ŠKODA. V júni 2014 bolo portfólium služieb rozšírené o samostatný autobazár na predaj certifikovaných jazdených vozidiel a služieb autopožičovne.
Od roku 2020 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky Hyundai.

Kvalitu predajných a servisných služieb ocenili aj naši zákazníci, a preto sme od importéra Škoda Auto Slovensko získali ocenenie v súťaži „Dealer roka 2013, II. miesto“ a „Dealer roka 2014, III. miesto“, a taktiež prestížne ocenenie najlepší „Servisný team roka“ na Slovensku za roky 2013, 2014 a 2015. Zároveň sme za rok 2015 získali aj najprestížnejšie ocenenie „Best dealer 2015“. Za rok 2016 sme obsadili II. priečku za Obchod s originálnymi dielcami. V roku 2017 sme v súťaži "Dealer roka" získali 1. miesto, 1. miesto sme taktiež získali za Obchod s originálnymi dielcami a 2. miesto za Servisný tím.
Spoločnosťou Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., bola spoločnosť AUTOPROFIT ohodnotená ako „Najlepší obchodný partner 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017“ za spoluprácu pri poisťovaní motorových vozidiel. Na základe hodnotenia servisných služieb našich zákazníkov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s., sme získali „Certifikát kvality služieb TOP SERVIS 2014“.
Za výsledky a kvalitu predajných a popredajných služieb a spokojnosť zákazníkov sme taktiež získali ocenenie STAR DEALER 2021 od značky Hyundai.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826287  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac