Účtovník senior

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedáš za vedenie účtovníctva a spracovanie účtovných dokladov.
  • Pracuješ s účtovným softvérom a zabezpečuješ plynulý chod účtovníctva.
  • Každý deň sa stretávaš s rôznymi účtovnými úlohami a riešiš ich samostatne alebo v tíme.
  • Pracuješ s dokumentáciou a zabezpečuješ jej správne archivovanie.
  • Komunikuješ s inými oddeleniami a zabezpečuješ správne fakturáciu a platby.
  • Robíš mesačné a kvartálne účtovné závierky
  • Máš na starosti evidenciu majetku firmy
  • Dohodnutá pracovná doba je 8 hodín denne, s možnosťou flexibilného prístupu a príležitostného home office.

  • Flexibilný pracovný čas
  • Stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na automobilovom trhu
  • Príspevok na stravu, šport a relax
  • Zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

Prihlás sa len ak si skutočne účtovník, nie fakturant

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

min. 10

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máš viac ako 40 rokov a si zrelý a priateľský človek
  • Máš ukončené minimálne stredoškolské štúdium v oblasti účtovníctva, financií alebo ekonomiky.
  • Dobré znalosti účtovníctva a daňovej legislatívy
  • Zvládaš prácu s programom MS Office, najmä Excel.
  • Dôslednosť, precíznosť a zodpovednosť v práci

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826075  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac